verze pro tisk

Pět výhod Penzionu Uno

19. prosinec 2013

Historie rodinného Penzionu Uno ve Zlíně se začala psát již před dvaceti lety. Původní skromná restaurace s barem se postupně rozrostla do současné podoby umožňující pořádání akcí až pro sto hostů. Moderní, klimatizované konferenční prostory jsou ozvučené a vybavené plazmovou obrazovkou, DVD a CD přehrávačem, flipchartem a také internetovým připojením.

Každý hotel je typický svými charakteristikami. Heslem provozovatele Penzionu Uno je „všechny hosty uspokojit za nižší náklady než ve srovnatelných ubytovacích zařízeních ve Zlíně“. Není proto divu, že si zařízení oblíbili i návštěvníci festivalu Masters of Rock, automobilového závodu Barum rallye, Mezinárodního festivalu pro děti a mládež nebo oblíbené zoologické zahrady Lešná.

Cenová dostupnost, variabilita pokojů

A jaké že jsou v titulku slíbené výhody Penzionu Uno? Tou první je nabídka pokojů cenově dostupných pro kteréhokoliv hosta. Tedy od toho, který chce ušetřit až po ty, co vyžadují především komfort a luxus. Zákazníci si navíc mohou ze dvanácti dvoulůžkových a jednoho čtyřlůžkového pokoje vybrat právě takový, který přesně vyhovuje jejich individuálním potřebám. Rodiny uvítají prostorné apartmány, na milence čeká romantický pokoj a příznivci retro stylu jistě ocení dvoulůžkový pokoj s nábytkem z 19. století. Jejich vybavení zahrnuje koupelnu s vanou či sprchovým koutem, vysoušečem vlasů, osuškou a dalším příslušenstvím.

Samozřejmostí je také lednice, univerzální antialergenní přikrývka a hygienický chránič matrací. Jako v jediném ubytovacím zařízení ve Zlíně tady lze v televizi naladit desítky programů v anglickém jazyce. Ve všech místnostech je k dispozici internet, ať již bezdrátovou formou nebo kabelem. Přímo pod okny penzionu se nachází bezpečné a bezplatné parkoviště pro osm vozidel.

Skvělá restaurace, potvrzení od Hotelstars

Moc dobře hodnocena je také hotelová restaurace, která nabízí místo pro 35 osob. Pyšní se stylovým prostředím, ochotnou obsluhou a především skvělou kuchyní. V nabídce jsou jídla sezónní, regionální i speciální, připravované během různých gastronomických akcí. K restauraci patří malý salónek pro 25 a velký salónek pro 60 hostů vhodný k pořádání nejrůznějších společenských událostí. Obzvláště na organizaci svateb jsou tady pyšní, personál umí zařídit vše od výzdoby a ozvučení sálu přes tvar stolů a venkovní obřady až po neomezenou konzumaci piva či tolerování vlastního alkoholu.

Lze se divit, že Penzion Uno je první ve Zlíně, který se může pochlubit oficiální certifikací Hotelstars *** Superior potvrzující vysokou kvalitu ubytování?

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!