verze pro tisk

Do katalogu jsme přidali hotel Mandarin Oriental

2. červen 2017

Heslo pražského luxusního hotelu Mandarin Oriental zní „Ponořte se do Prahy“. A sám dělá maximum pro to, aby se návštěvníci našeho hlavního města cítili komfortně a „ponor“ byl pro ně co nejpříjemnější. Pětihvězdičkový Mandarin funguje v místech bývalého středověkého kláštera. Co víc si pro ochutnání historického ducha matičky Prahy přát?

Hotel Mandarin Oriental se pyšní lázněmi zabírajícími dvě patra a poskytujícími pohodovou atmosféru, příjemný design a profesionální péči špičkových terapeutů. Specialitou jsou luxusní lázeňská apartmá Mandarin, Petřín a Vltava. Wellness zóna zahrnuje posilovnu, lekce jógy a služby osobního trenéra.

Využijte pohostinnost Mandarinu

Celková ubytovací kapacita hotelu Mandarin je (i s prezidentským apartmá) bez jednoho rovných sto lůžek. O kvalitně naplněný žaludek svých hostů se starají asijská restaurace Spices, lounge, terasa a vinný sklípek.

Velkou výhodou hotelu Mandarin Oriental je samozřejmě jeho poloha uprostřed Prahy, pod Petřínem, na dosah Malostranského náměstí, Kampy, Karlova mostu, Pražského hradu a dalších turistických magnetů naší metropole. Zastávka tramvaje „Hellichova“ stojí pouze pár kroků od hotelu.

Prohlédněte si další pražské luxusní hotely

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!