verze pro tisk

Do našeho katalogu už patří luxusní hotel Hluboký dvůr

19. leden 2020

Bobová dráha, trampolíny, minigolf, lyžařský areál, lanové centrum, jízdárna a spousta dalších zábavních i oddechových aktivit tvoří nabídku areálu Resort Hrubá Voda. Ubytování v něm zajišťuje hotel Hluboký dvůr superior, nový přírůstek v našem katalogu luxusních hotelů VicNezHotel.cz.

Přednost hotelu Hluboký dvůr představuje výtečná poloha v západní části Oderských vrchů u obce Hrubá Voda. Je to v nádherném, tak trochu opuštěném údolí přibližně 20 kilometrů od krajské metropole Olomouce. Z jedné strany ho lemuje říčka Bystřice s železnicí do Bruntálu a z druhé strany se rozkládá vojenský prostor Libavá – i to zaručuje klid a minimum turistů v oblasti.

Vybavení hotelu Hluboký dvůr

Wellness hotel Hluboký dvůr poskytuje ubytování ve 32 pokojích o celkové kapacitě 80 lůžek. Restaurace, rozdělená na hlavní sál, lobby bar, dětský koutek a terasu, nabízí příjemné posezení pro více než 120 osob. V saunovém komplexu vás čeká finská sauna s lávovými kameny, parní bylinková a solná komora. Nechybí zážitkové sprchy či vířivka s obřím akváriem.

Vybírejte si i z dalších luxusních hotelů v Olomouckém kraji

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!