verze pro tisk

Hotel Nové Dvory nově v našem katalogu

24. listopad 2016

V magické krajině Jižních Čech, plné rybníků, lesů a hradů, najdete hotel Nové Dvory. Jeho výjimečnost nespočívá ve velikosti, ale v komfortu a kvalitě servisu. Již z podtitulu zařízení (relaxační a kongresové centrum) je zřejmé, že důraz tady dávají na rozsáhlý wellness a špičkové konferenční služby. Konferenční místnost v Nových Dvorech pojme až 60 osob a relaxační zóna nabízí bazén, saunu, masáže, pedikúru, manikúru, fitness a multifunkční hřiště.

Kromě toho se luxusní hotel Nové Dvory může pochlubit i dvěma skutečnými specialitami. Pro milovníky rybolovu totiž nabízí privátní rybník s běžnými druhy tuzemských ryb. Je vzdálený pouze deset minut chůze a lze ho objednat 24 hodin předem.

Kde se pivo vaří, tam se dobře daří. Jako v Nových Dvorech

Druhou lahůdkou Nových Dvorů je 1. Českobudějovický minipivovar Kněžínek, ležící v těsné blízkosti hotelu. Můžete v něm ochutnat kvalitní kvasnicové pivo, originální ležáky a podívat se na výrobu zlatavého moku.

Velkou výhodou hotelu Nové Dvory je možnost zajímavých výletů v jeho okolí. Do krajské metropole Českých Budějovic je to jen několik kilometrů, blízko se nachází také zoologická zahrada Ohrada. Daleko to není na zámek Hluboká nad Vltavou, k lanovce na Kleť v Blanském lese, do Českého Krumlova, ani na Šumavu.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!