verze pro tisk

Hotel Tommy rozšířil náš katalog

12. březen 2016

Do našeho katalogu luxusních hotelů jsme nově přidali kongresový a relaxační hotel Tommy. Toto moderní, zároveň však stylové ubytovací zařízení se těší na vaši návštěvu na okraji města Náchod v Královéhradeckém kraji.

Tommy se svou kapacitou maximálně 68 hostů řadí mezi středně velké hotely, ovšem rozsahem služeb uspokojí širokou paletu návštěvníků. Kromě dětí – hotel nedoporučuje jejich ubytování, aby nedošlo k narušení jeho relaxačního charakteru.

Hotel Tommy nabízí 30 komfortních pokojů ve třech kategoriích, stylovou restauraci s barem i kvalitně vybavené konferenční prostory. Jádrem jeho nabídky je však rozsáhlé wellness centrum s bazénem, vířivkou, saunami, hydromasážní vanou a dalšími službami.

Užijte si luxusní pobyt pod Orlickými horami

Připočtete-li k tomu památkově bohaté město Náchod, jemuž dominuje krásný zámek, a spoustu zajímavých atrakcí v okolí (Orlicko, Broumovsko), vychází nám hotel Tommy jako ideální místo ke strávení klidné, odpočinkové dovolené. Stejně dobře se tady budou cítit účastníci menších firemních akcí.

Kromě hotelu Tommy si ovšem ve východních Čechách můžete vybrat z celé řady dalších luxusních hotelů. V Deštném v Orlických horách například funguje vyhlášený Alfa resort a v podkrkonošských Mladých Bukách stojí golfový resort Grund. Špičkově vybavený hotel Panorama najdete v Rychnově nad Kněžnou a originální způsob prožití volna slibuje hotel Safari přímo v areálu zoo Dvůr Králové.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!