verze pro tisk

Hotelové slevy a balíčky v červenci 2016

29. červen 2016

Ještě pořád si myslíte, že luxusní hotely jsou pouze pro vyvolené? V následujících tipech vás přesvědčíme, že komfortní ubytování, blahodárný relax ve wellness centru nebo nejlepší gastronomické delikatesy si můžete dopřát i vy. Vyberte si cenově výhodný pobyt v některém z nabízených ubytovacích zařízení!

Hotel Bahenec, příroda a komfort v Beskydech

Luxusní hotel Bahenec naleznete v srdci slezských Beskyd kousek od Jablunkova. Kromě komfortního ubytování uprostřed nádherné kopcovité přírody nabízí velkoryse vybavené wellness centrum a vynikající gastronomii. Neváhejte a prožijte zde romantický pobyt, zpříjemněný celou řadou akčních pobytových balíčků a slev se zajímavým programem pro všechny věkové kategorie.

balicky-cerven-1-bahenec.jpg

Hotel Jehla aneb nechejte se hýčkat na Vysočině

Hledáte ideální místo pro odpočinek, romantický pobyt nebo velkolepou firemní akci? Luxusní hotel Jehla v centru Českomoravské vrchoviny je skvělým řešením. Navíc při ubytování můžete využít celou řadu pobytových slev pro relaxaci s rozmanitým zaměřením. Hotel disponuje velkorysým kongresovým centrem a rozsáhlým zázemím pro sportovní vyžití.

balicky-cerven-2-jehla.jpg

Hotel Thermal, to nejlepší z Karlových Varů

Luxusní hotel Thermal objevíte uprostřed našich nejznámějších lázní, Karlových Varů, a zažijete zde při svém romantickém pobytu komplexní lázeňskou péči nejvyšší úrovně. Jeho komfortní wellness centrum je vyhlášené i v zahraničí a hotel bývá každoročně zázemím našeho nejznámějšího filmového festivalu. Prostřednictvím celé řady slev a balíčků si zde dopřejete úžasnou rekreaci, při které navíc ušetříte.

balicky-cerven-3-thermal.jpg

Hotel Trautenberk, romantika v krásné přírodě

Vychutnejte si nádhernou přírodu Podkrkonoší v komfortním wellness zázemí luxusního hotelu Trautenberk. Hotel nabízí celou řadu skvělých rekreačních balíčků a slev, ať už pro romantický pobyt, sportovní odpočinek či firemní akce. K dispozici vám zde bude i vyhřívaný venkovní bazén a plně vybavené multiúčelové hřiště.

balicky-cerven-4-trautenberk.jpg

Hotel Hoffmeister, stylové ubytování při návštěvě Prahy

Ideální prostředí pro romantický pobyt v našem hlavním městě nabízí luxusní hotel Hoffmeister. Předvede vám nádherné designové interiéry, okázalé wellness centrum a vynikající gastronomii. Prostřednictvím rozličných speciálních slevových balíčků se návštěva Prahy může stát skutečně výhodným a nezapomenutelným zážitkem.

balicky-cerven-5-hoffmeister.jpg

Fotogalerie

Bazén v beskydském hotelu Bahenec
Bazén v beskydském hotelu Bahenec
[290x193 13 KB]
Pokoj v hotelu Jehla na Vysočině
Pokoj v hotelu Jehla na Vysočině
[290x178 7 KB]
Relax v karlovarském hotelu Thermal
Relax v karlovarském hotelu Thermal
[290x171 13 KB]
Tenisový kurt u krkonošského hotelu Trautenberk
Tenisový kurt u krkonošského hotelu Trautenberk
[290x159 12 KB]
V pražském hotelu Hoffmeister si skutečně odpočinete
V pražském hotelu Hoffmeister si skutečně odpočinete
[290x192 14 KB]

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!