verze pro tisk

Luxusní hotel Adalbert už je v katalogu VicNezHotel.cz

17. listopad 2017

Jsou hotely, které svou pozornost přitahují už svým umístěním. Jedním z nich je i pražský Adalbert, novinka v našem hotelovém katalogu. Nachází se totiž v barokní budově benediktinského Břevnovského kláštera v Praze. Co říkáte na to, ubytovat se v tisíc let starém, dosud fungujícím klášteru, vyspat se v klidu historických zdí a ráno se projít rozlehlou, liduprázdnou klášterní zahradou?

Hotel Adalbert kromě toho nabízí vyhlášený restaurant Klášterní šenk s tradiční českou kuchyní, útulným prostředím a příjemnou obsluhou. K dispozici jsou dvoupokojové apartmány ideální pro rodiny s dětmi, dvoulůžkové pokoje s manželským lůžkem či oddělenými postelemi, bezbariérový pokoj se saunou a řada jednolůžkových i třílůžkových pokojů.

Čím láká hotel v Břevnovském klášteře

Originální klášterní prostory hotelu Adalbert jsou jako stvořené pro pořádání nejrůznějších typů společenských akcí. Sartoriův sál pojme až 60 osob, Opatský salonek je menší a vejde se do něj 25 lidí. Pro velká setkání lze využít přiléhající budovy prelatury.

Hotel Adalbert se pyšní ekoznačkou Evropské unie The Flower a českým certifikátem Ekologicky šetrná služba. Obě ocenění získal roku 2006 jako první český hotel a jsou důkazem koncepce tohoto ubytovacího zařízení, kterou nazývá „zelený hotel“. Při procházkách okolím ostatně rychle dojdete do obory Hvězda, do Divoké Šárky nebo na Petřín.

Prohlédněte si další luxusní pražské hotely s netradičním umístěním:

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!