verze pro tisk

Výlet do Prahy si žádá dostatek času

29. duben 2019

Praha je asi nejvíce vyhledávaným turistickým místem v České republice. Pokud se nad tím zkusíme zamyslet, vlastně se ani není čemu divit. Množství kulturních památek, které se v útrobách stověžaté metropole nacházejí, je skutečně ohromující. K tomu, aby člověk dokázal všechny navštívit, opravdu nestačí pouze jedno odpoledne. Abyste svůj poznávací výlet dotáhli až do konce, určitě je na místě ve městě setrvat alespoň celý víkend. A právě tento článek si klade za úkol poradit čtenářům, kde se vyplatí přenocovat.

Jaké možnosti ubytování mají turisté v Praze?

Jelikož je Praha hojně navštěvována zejména zahraniční klientelou, nachází se v jejích útrobách obrovské množství nejrůznějších hotelů, které nabízejí lidem opravdu nevšední zážitek. Na druhou stranu se ale kvalita poskytovaných služeb hotelů zákonitě odráží také v jejich výsledné ceně.

pr-clanek-rezidencetopolova-01.jpg

Pro běžného člověka se tak ubytování v Praze stává velice nákladnou položkou, která se výrazně podepíše na stavu rodinného rozpočtu. Pokud tedy nechcete zbytečně utrácet za luxus, který při celodenních procházkách stejně nebude mít možnost využít, určitě se k problematice zkuste postavit jinak.

Ačkoli vás v internetových vyhledávačích jako první osloví luxusní, ale drahé hotely, při troše hledání se určitě dostanete také k nabídkám apartmánů v Praze. Apartmány jsou z hlediska umístění situovány na ideální místo, odkud se snadno dopravíte na všechny styčné turistické body, které jste si naplánovali. Kvalita ubytování se rozhodně nachází na úrovni, která uspokojí jakkoli náročného hosta. Hlavní rozdíl tedy pocítíte zejména v ceně, která je opravdu propastně nižší.

pr-clanek-rezidencetopolova-02.jpg

Ušetřete si peníze na suvenýry a vstupné

Je potřeba si uvědomit, že návštěva Prahy není jen o ceně ubytování. Pokud cestujete s dětmi, určitě jim chcete dopřát svačinky a nebo suvenýry, které jim zůstanou po celý život jako vzpomínka. Možná, že tyto věci chcete dopřát sami sobě. Právě proto se určitě vyplatí ušetřit alespoň na ubytování, abyste se později nemuseli v ničem omezovat.

Fotogalerie

Rezidence Topolová
Rezidence Topolová
[290x218 10 KB]
Rezidence Topolová
Rezidence Topolová
[290x217 8 KB]

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!