verze pro tisk

Borská Pole Plzeň

25. květen 2022

Nákupní centrum Borská Pole je nonstop otevřená obchodní galerie na plzeňském Jižním Předměstí a řadí se mezi nejstarší zařízení svého druhu u nás.

Nákupní středisko Borská Pole se nachází ve čtvrti Bory v jihozápadní části Plzně. Zabírá prostor mezi ulicemi Folmavskou, U Letiště a Podnikatelskou. Není to daleko od areálu Západočeské univerzity, Borského parku ani vodní nádrže České údolí. K obchodnímu centru se dostanete tramvají (konečná zastávka Univerzita), autobusem (zastávky NC Borská Pole, Univerzita a U Letiště), trolejbusem (zastávka NC Borská Pole) nebo autem (součástí komplexu je velké parkoviště).

Obchody v nákupní galerii Borská Pole

Obchodní středisko Borská Pole zahájilo provoz roku 1998 jako první nákupní centrum v Plzeňském kraji. Jeho současná celková plocha je více než 30 000 metrů čtverečních. Celkem v něm najdete přes 6 desítek obchodních jednotek včetně hypermarketu Tesco, několika restaurací, casina a dětského koutku. Nechybí nonstop čerpací stanice, 1 500 parkovacích míst a v blízkosti sportovní prodejna Decathlon.

Důležité informace o obchodní galerii Borská Pole a odpovědi na otázky

  • Otevírací doba: denně 9–20 h
  • Přístupnost: pěšky, auto, autobus, trolejbus, tramvaj
  • Poloha: 49.7282333N, 13.3432636E
  • Webové stránky

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!