verze pro tisk

Dinopark Ostrava, zábavná cesta do pravěku

13. leden 2020

Rozlohou největší z českých dinoparků se nachází ve slezské metropoli. Dinopark Ostrava nabízí vzrušující procházku do prehistorie. Vás a především vaše děti na ní čekají dávní vládci planety Země v životní velikosti a spousta rozmanité zábavy.

Dinopark Ostrava najdete v městečku Orlová, které tvoří východní část ostravské aglomerace. Zajíždějí sem autobusy městské hromadné dopravy, ovšem nejlepší způsob, jak se za dinosaury vypravit, představuje osobní auto – parkoviště tady je opravdu veliké.

Zábavní park Dinopark Ostrava

První návštěvníci se do ostravského Dinoparku podívali už v roce 2010. I dnes zde můžete obdivovat statické i pohyblivé modely, projet se silničním vlakem DinoExpres, poučit se v pavilonu Cesta do minulosti Země nebo sledovat 3D panoramatický film v DinoAquariu.

Nechybí paleontologická zóna, dětské hřiště, minizoo, bludiště a další atrakce pro nejmenší návštěvníky, ani prodejna občerstvení a suvenýrů. Základ však stále tvoří povedené repliky tyranosaura, pterodaktyla, stegosaura a jiných druhohorních potvor, které často působí jako živé.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!