verze pro tisk

Uherské Hradiště – akvapark

9. listopad 2022

Akvapark v Uherském Hradišti nabízí široké možnosti aktivního trávení volného času ve vnitřním areálu, letním areálu, wellness centru a restauraci.

Uherskohradišťský akvapark tvoří součást rozsáhlého sportovního komplexu na okraji Uherského Hradiště v městské čtvrti Mařatice ve Zlínském kraji. Nachází se v části zvané Na Rybníku v ulici Sportovní, kousek od Smetanových sadů a Městského fotbalového stadionu Miroslava Valenty.

Zábava v akvaparku v Uherském Hradišti

Akvapark Uherské Hradiště funguje od roku 2010 v místech bývalého plaveckého bazénu. Vnitřní areál zahrnuje dva tobogány (X-tube – 186 m a Black hole – 140 m), čtyři bazény (zábavní, plavecký, dětský a vyhřívaný pod širým nebem), prohřívárnu a brouzdaliště pro nejmenší.

Letní areál má na ploše 18 tisíc metrů čtverečních tři bazény (víceúčelový, dětský a pro lodičky), vstup na tobogány a sportoviště (hřiště víceúčelové, beachvolejbalové, pétanque, discgolf, stolní tenis, prolézací hrad, pískoviště a houpačky). Součást wellness centra tvoří sauny (finská zážitková a tichá), lázně (bylinná a turecká), balnárium, ochlazovací prostor, venkovní terasa, odpočívárna a wellness bar.

Důležité informace o akvaparku Uherské Hradiště a odpovědi na otázky

  • Otevírací doba: celoročně
  • Vstupné: 480 Kč (celodenní)
  • Nadmořská výška: 378 m
  • Dostupnost: autem
  • Poloha: 49.0670394N, 17.4729558E
  • Webové stránky

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!