verze pro tisk

Do katalogu zapisujeme hotel Mamaison Residence Belgická Prague

1. únor 2020

Patří do hotelové sítě Mamaison. Nabízí tři desítky suit a apartmánů kvalitního residenčního ubytování. A nachází se v Belgické ulici v hlavním městě Praze. Představujeme nový přírůstek do našeho katalogu, hotel Mamaison Residence Belgická Prague. Prosíme, seznamte se.

Velkou výhodou hotelu Mamaison Residence Belgická Prague je jeho vynikající poloha. Ukrývá se v klidné části pražských Vinohrad, kde tolik neruší automobilová doprava, zároveň jsou však zastávky (včetně stanice metra Náměstí Míru) městské hromadné dopravy v docházkové vzdálenosti. Díky tomu si hosté můžou užívat klidného spánku a pak vyrazit do víru velkoměsta.

Služby hotelu Mamaison Residence Belgická Prague

Základ služeb hotelu Mamaison Residence Belgická Prague tvoří kvalitní ubytování zaměřené především na mladší cestovatele, kteří vyžadují kvalitu a komfort. Důkazem budiž výborně zařízené suity (i s kuchyňským koutem), malá posilovna a nabídka chutných a výživných snídaní. Zbytek stravování záleží na samotných hostech, kteří stejně většinu času tráví mimo hotel a rádi si zvolí některou z nejzajímavějších restaurací v Praze.

Vybírejte si i z dalších luxusních hotelů v Praze

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!