verze pro tisk

Luxusní hotely v Pardubickém kraji

26. prosinec 2014

Nížiny Polabí a nebetyčné výšiny Králického Sněžníku, průmyslové Pardubice i malebná Červená Voda, rozlehlá pole a hluboké lesy, rokokový zámek Nové Hrady i nedokončená německá dálnice u Jevíčka. Krásy Pardubického kraje jsou pestré, ale také plné kontrastů.

Ať už se sem vydáte za prací, turistikou, lyžováním či poznáváním pamětihodností, vždy budete mít na výběr z řady možností a zároveň z několika kvalitních ubytovacích zařízení. Rádi bychom vám teď představili alespoň ty nejzajímavější z nich.

Kvalitní hotely na východě Čech

K nejhodnotnějším místům Pardubicka lze zařadit historickou Litomyšl a její renesanční zámek, součást světového kulturního dědictví UNESCO. V jeho srdci nabízí své špičkové služby hotel Aplaus vhodný k pořádání akcí i k wellnessovým víkendům.

Vysoké Mýto se dříve proslavilo výrobou autobusů, dnes může sloužit jako ideální výchozí bod pro poznávání podhůří Orlických hor, malebné oblasti plné zvedajících se kopců a rozhleden. Skvělé ubytování vám poskytne hotel Via Ironia, jejíž součástí je i výtečná italská restaurace.

Náš tip: Karlovarský kraj a jeho lákadla pěkně pohromadě.

Hotel Euro v Pardubicích poslouží především potřebám kongresové turistiky v krajské metropoli, zatímco hotel Jezerka u Sečské přehrady optimálně kombinuje rozsáhlý sportovní areál s konferenčním centrem. Jeho pýchou je především luxusní wellnessová zóna.

Nevybrali jste si žádný luxusní hotel v Pardubickém kraji? Nevadí, zkuste náš katalog kvalitních hotelů na Vysočině nebo hotelový rozcestník v Ústeckém kraji.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!