verze pro tisk

Luxusní hotely na Vysočině

19. prosinec 2014

Kraj uprostřed republiky je na první pohled možná trochu nenápadný, o to více příjemných překvapení v něm lze najít. Typickým obrázkem zdejší krajiny je mírně zvlněný kopec Českomoravské vrchoviny, rybník pod ním a hluboké lesy všude kolem. Učiněný ráj pro houbaře, turisty a romantiky.

V takovém prostředí zákonitě funguje řada kvalitních hotelů. Nejluxusnějším z nich je Chateau Herálec kousek od Jihlavy umístěný ve stejnojmenném zámku. Jednotlivé pokoje a apartmány tady jsou nazvány podle obrazů slavných malířských mistrů a vlastní vinný sklípek biskupa Jana nabízí bezpočet originálních lahví z oblasti Bordeaux.

Ubytování na Vysočině luxusně i originálně

Ubytovacích zařízení situovaných ve skutečně mimořádných prostorách ostatně najdeme na Vysočině vícero. Hotel Vivaldi je vlastně renovovanou barokní farou, hotel Kaple již podle názvu skutečně nabízí noclehy v bývalé žďárské barokní kapli. Typickým zámeckým hotelem je Třešť poskytující zároveň moderní kongresové služby.

Další hotely Vysočiny sázejí spíše na sepětí s přírodou. To platí pro hotel Šiškův mlýn, který si oblíbí zvláště milovníci golfu, a pestrobarevně koncipovaný hotel Podlesí nedaleko podivuhodného skalního útvaru Čtyři palice. Na své si tu přijdou hlavně děti, na něž tu čeká celá pohádková vesnička.

Náš tip: Máte-li chuť užít si kvalitně zimní radovánky, mrkněte na možnosti lyžování a ubytování v Jeseníkách či Krkonoších.

Speciální ubytovací koncept přináší resort Svatá Kateřina ukrytý v lesích mezi Počátky a Horními Dubenkami. Základem jeho služeb je relaxační středisko bez jakýchkoliv vlivů moderní civilizace.

Nezaujal vás žádný hotel na Vysočině? Zkuste se tedy podívat na naši nabídku luxusního ubytování v Olomouckém kraji nebo na kvalitní hotely v Jižních Čechách!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!