verze pro tisk

Spojte luxusní ubytování a parádní lyžování v českých horách

3. březen 2016

I když zima vstupuje do své závěrečné etapy, zdá se, že teprve teď nám chce ukázat, co všechno umí. A jak moc krásná je. Přesvědčte se o tom ostatně sami a vydejte se zalyžovat si a užít si tu pravou zimní atmosféru. Nabízíme pět tipů na zajímavé luxusní hotely v našich nejvyšších horách. Nudit se nebudete, i kdyby sněhu trochu ubylo!

Horský hotel Lesana (Špindlerův Mlýn): Více než skvělé lyžování

Luxusní hotel Lesana v Krkonoších nabízí nejen cenově dostupné ubytování na horách, ale také komfortně vybavený wellness, spoustu zábavy pro vaše ratolesti a především skvělé a pohodlné zázemí pro lyžování. Půjčí vám zde kompletní lyžařskou výstroj, organizují lyžařské kursy pro nejmenší i dospělé a přímo u hotelu se nalézá dětská sjezdovka s vlekem. Nejvýznamnější český ski areál Špindlerův Mlýn leží jen necelé tři kilometry od hotelu.

hory-2016-1-lesana.jpg

Hotel Kašperk (Kašperské hory): Komfort na Šumavě

Luxusní hotel Kašperk stojí uprostřed nezkažené šumavské přírody, přímo v srdci Kašperských hor. Poskytne vám kvalitní ubytování na horách v neotřele komfortním prostředí, velký bazén, rozsáhlé wellness služby a v zimě skvělou základnu pro lyžování. Nejbližší skiareál Kašperky najdete pouhých 700 metrů od hotelu, v okolí se nacházejí další lyžařská střediska Nezdice a Srní.

hory-2016-2-kasperk.jpg

Hotel Břízky (Jablonec nad Nisou): Zimní radovánky na dohled Ještědu

Ve stínu majestátního Ještědu a Jizerek, na březích vodní nádrže Mšená se rozkládá areál luxusního hotelu Břízky. V něm naleznete pohodlné ubytování na horách, fantastické sportovní zázemí v podobě vnitřních tenisových, badmintonových a squashových kurtů či indoor golfu, lezeckou stěnu a wellness. V zimě je to místo jako stvořené pro milovníky sněhových aktivit a zejména lyžování. Rozsáhlý skiareál Ještěd je vzdálen pouhých dvacet minut jízdy.

hory-2016-3-brizky.jpg

Hotel Diana (Velké Losiny): Vychutnejte si krásy Jeseníků

Luxusní hotel Diana s velkorysým wellnessem najdete v historicky pozoruhodné obci Velké Losiny přímo uprostřed malebné přírody Jeseníků. Zařízení nabízí špičkové ubytování na horách, skvělé a pohodlné turistické zázemí pro děti i dospělé a v zimě fantastické lyžování v dosahu. Prakticky za humny leží rozsáhlý, moderní skiareál Kouty, daleko to nebudete mít ani ke střediskům Přemyslov, Ramzová či Praděd.

hory-2016-4-diana.jpg

Hotel Lanterna (Velké Karlovice): Komfortní zázemí na Valašsku

Lázeňský luxusní hotel Lanterna je situován v nádherné, typicky valašské obci Velké Karlovice v centru Beskyd. Jeho doménou je komfortní a levné ubytování na horách, kompletní lázeňské a wellness služby, skvělá kuchyně a spousta vyžití pro děti i dospělé. V zimě je perfektní oázou pro příjemné lyžování. Jen pár stovek metrů odtud leží ski areál Kyčerka, v dosahu tu budete mít i další významná beskydská střediska jako Soláň, Bílá nebo Grúň.

hory-2016-5-lanterna.jpg

Fotogalerie

Lesana je hotel v srdci Krkonoš
Lesana je hotel v srdci Krkonoš
[290x193 11 KB]
Luxusní hotel Kašperk se těší na vaši návštěvu
Luxusní hotel Kašperk se těší na vaši návštěvu
[290x193 10 KB]
Hotel Břízky v zimě
Hotel Břízky v zimě
[290x185 11 KB]
Hotel Diana nabízí v případě nepřízně počasí rozsáhlý alternativní program
Hotel Diana nabízí v případě nepřízně počasí rozsáhlý alternativní program
[290x193 12 KB]
Zimní romantika na hotelu Lanterna
Zimní romantika na hotelu Lanterna
[290x193 7 KB]

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!