verze pro tisk

Lázeňský hotel Thermal zařazen do našeho katalogu

24. únor 2016

Novým přírůstkem do katalogu luxusních hotelů na VicNezHotel.cz se stalo jedno z našich nejslavnějších ubytovacích zařízení – hotel Thermal. Známý je nejen jako hostitel Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, ale také jako místo prvotřídní lázeňské péče.

Hotel Thermal, svou kapacitou 273 pokojů několika kategorií řazený mezi největší u nás, se nachází v srdci Karlových Varů. Projděte se chodbami, kde kráčeli John Travolta, Leonardo DiCaprio, Sharon Stone či Mel Gibson. Kromě rozsáhlého balneo & wellness centra disponuje též moderním zázemím pro pořádání kongresů, konferencí a dalších společenských akcí.

Služby hotelu Thermal jsou skutečně rozmanité, od gastronomie přes zapůjčení auta až po kasino. Podívejte se na jeho podrobný popis v naší hotelové databázi Karlovarského kraje a při cestě do našich nejznámějších lázní využijte jeho pohostinnosti.

Zkuste si na chvíli roli filmových hvězd z luxusního hotelu Thermal

Kromě hotelu Thermal si krásný romantický pobyt v Karlových Varech můžete užít i v přepychovém Carlsbad Plaza, renomovaném Spa & health club hotelu Imperial nebo v lázeňském komplexu St. Joseph Royal Regent. Méně náročné klienty uspokojí například hotel Maxim.

V metropoli Karlovarského kraje a okolí se rozhodně nebudete nudit ani v čase mimo zdravotní procedury. Určitě navštivte jedinečnou přírodní rezervaci SOOS s bahenními sopkami a rozsáhlý zámecký areál v Bečově nad Teplou. Krásný pohled nabízí rozhledna Aberg na Doubské hoře a takřka povinností je i prohlídka muzea Becherovky.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!