verze pro tisk

Luxusní hotely v Moravskoslezském kraji

17. leden 2015

Romantický bublající Odra, černé srdce republiky Ostrava i prudké svahy Beskyd, to všechno je Moravskoslezský kraj, místo, kde můžete prožít nezapomenutelnou dovolenou. Vyberte si z naší nabídky kvalitních a luxusních hotelů v nejvýchodnější oblasti naší republiky.

Porozhlédněme se nejprve po Ostravě. Nejen, že je zdejší metropolí, ale navíc tady v poslední době vyrostla řada zajímavých míst lákajících k návštěvě. Přesvědčte se sami, že už je tu k vidění více, než jenom těžební věže a špinavá zákoutí továrních čtvrtí. K návštěvě Dolní oblasti Vítkovice či zoologické zahrady zvou hotely jako Jan-Maria nebo unikátní Zámek Zábřeh.

Luxus a kvalita v Beskydech

Stačí vyjet pár kilometrů z Ostravy a můžete se zhluboka nadechnout čerstvého vzduchu okolní přírody. Jedním z nejprestižnějších míst se v poslední době stala Čeladná, především zásluhou svého golfového hřiště. Ubytovat se tady můžete v architektonicky výjimečném hotelu Miura nebo ve sportovním Prosperu.

Ještě blíže horám leží hotel Sepetná, z nějž je to po červené turistické trase na Lysou horu, nejvyšší bod Beskyd, jenom pár kilometrů. Na hranicích se Zlínským krajem najdete obří hotel Relax, vynikající východisko k výletům na Radhošť nebo skanzen v Rožnově.

Náš tip: Toužíte-li především po parádní lyžovačce, zkuste nabídku luxusních hotelu v Jeseníkách a Jizerkách.

Moravskoslezský kraj však nejsou pouze hory. V Petrovicích u Karviné využijte hotel Dakol, ve Fulneku relaxační komplex Relaxko. Ve druhém největším městě kraje, Opavě, stojí hotel Katharein.

Nenašli jste nic zajímavého, žádný hotel vás neoslovil? Podívejte se tedy také na možnosti luxusního ubytování v Olomouckém kraji!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!