verze pro tisk

Užijte si duben s dětmi v luxusním hotelu a v přírodě

17. duben 2015

Pokud přemýšlíte nad tím, co podniknout v dubnu s vašimi ratolestmi, máme pro vás jednoduchou radu – vyrazte do přírody. Ptáte se kam? Co třeba do některého z luxusních hotelových komplexů, které nabízejí speciální programy pro rodiny s dětmi? Nejen, že si zde užijete skvělé chvíle, ale navíc si odpočinete a načerpáte nové síly. A nemusíte se obávat ani aprílového počasí.

Hotelové pobyty jsou vhodné nejen pro celé rodiny, ale i pro samotné maminky s dětmi. Díky wellness a sportovním aktivitám, nejrůznějším programům a jedinečnému okolí hotelů se nemusíte strachovat, že nebudete mít s dětmi co dělat. Spíše naopak. Navíc se tu setkáte s dalšími rodiči, a tak máte vy i vaše děti jedinečnou příležitost najít si nové kamarády.

Vydejte se do pohádky v Podlesí

Každé malé dítko touží potkat princeznu nebo spatřit na vlastní oči draka. Návštěva pohádkové vesničky tak bude nezapomenutelným zážitkem. Stačí, když se vydáte do hotelu Podlesí u Svratky a všechny dětské sny se mohou stát skutečností. Každou sobotu a neděli je tu totiž připravena prohlídka s pohádkovými bytostmi, u které se pobaví děti i dospělí. Hotel Podlesí je navíc vybaven dětským hřištěm, venkovním i vnitřním bazénem či tenisovými kurty, takže se tu rozhodně nebudete nudit. Na procházky lákají klidné okolní lesy, do kterých se můžete vydat i na koních.

Chcete-li si užít přírodu se vším všudy, pak by vaše kroky měly směřovat do wellness hotelu Diana v Jeseníkách, jen kousek od Velkých Losin. Kromě nádherné přírody je tu obora s daňky, která vám přinese neopakovatelné okamžiky. V dětském koutku nebo na dětském hřišti se děti skvěle vydovádí a vám zbude čas na odpočinek při některé z relaxačních procedur. Během animačních dětských programů můžete využít doby, kdy je postaráno o vaše dítka, a zahrát si tenis, volejbal nebo se zrelaxovat ve whirpoolu. A co by to bylo za víkend bez opékání vuřtů pod venkovní pergolou.

O děti se postarají profesionální chůvy z Harmonie

I během dovolené s vašimi dětmi si můžete skvěle odpočinout. Stačí, když svěříte potomky do rukou profesionální chůvě a můžete si bezstarostně užívat chvíle jen sami pro sebe. Pravidelné i nepravidelné hlídání dětí nabízí například Spa & Wellness hotel Harmonie v Mariánských Lázních. Chůva přijde přímo k vám na pokoj, vezme děti do dětského koutku nebo s nimi vyrazí do blízkého okolí. A vy si můžete bez starostí vychutnat například procedury moderně vybaveného balneocentra.

Dovolená s dětmi je skvělým zpestřením pro rodiče i pro samotné ratolesti. Jarní dubnové počasí je jedinečnou příležitostí, kdy pozorovat probouzející se přírodu, proto neváhejte a užijte si aktivně-odpočinkový víkend v některém z luxusních hotelů.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!