verze pro tisk

Outdoor Resort Březová, zábava na entou

15. červenec 2021

Co takhle vyzkoušet si armygame, skok do prázdna nebo bungee running? Outdoor Resort Březová, jeden z největších zážitkových parků v České republice, zahrnuje desítky zážitkových i adrenalinových aktivit pro všechny věkové kategorie od nejmenších po seniory.

Zábavní park a resort Březová se nachází se v příjemném přírodním prostředí nedaleko Rokytnice nad Rokytnou. Leží mezi hlavní silnicí č. 23 z Třebíče do Telče a silnicí č. 410 z Třebíče do Jemnice. Je to na jihovýchodě kraje Vysočina, asi 40 kilometrů od Jihlavy a 70 kilometrů od Brna.

Co zažijete v Outdoor Resortu Březová na Vysočině

Resort Březová je rozsáhlý (plocha 13 hektarů), zároveň stylový, pěkně zpracovaný a rozmanitý. Zrodil se v roce 2004 a od té doby ho zaplnily pohádkově laděné budovy a bezpočet atrakcí. Jednou z největších je interaktivní strašidelná věž Karlštejn plná bubáků, přes které je třeba se dostat do bohaté královské klenotnice.

Součást areálu Outdoor Resort Březová tvoří venkovní bazén, rybník, vodopády, skalky a mostíky. Na děti čeká trampolína, hřiště s klouzačkou, horolezecká stěna, démonická lanovka, lanový park, boulderovací kameny, discoplácek a spousta skvělé zábavy v podobě her či soutěží.

Důležité informace o Outdoor Resort Březová a odpovědi na otázky

  • Otevírací doba: od 10 do 17 hod ve vybraných termínech
  • Vstupné: dospělí i děti 200 Kč
  • Přístupnost: autem
  • Nadmořská výška: 540 m n. m.
  • Poloha: 49.1860581N, 15.7469797E
  • Webové stránky

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!