verze pro tisk

Luxusní ubytování v Karlovarském kraji

24. září 2015

Řekne-li se české lázně, okamžitě si téměř každý vybaví Karlovarský kraj. Už od dob velkého císaře Karla IV. je tento region skutečným symbolem pro tuzemské lázeňství, zdraví a dobrou kondici. Využijte některého z mnoha luxusních hotelů a vypravte se do západočeského lázeňského trojúhelníku také. Máme pro vás pár zajímavých tipů.

Krajským centrem jsou bezesporu Karlovy Vary. Město nad Ohří schované pod rozlehlými, z části nepřístupnými Doupovskými horami je největším lázeňským centrem u nás. Chlubí se velkou kolonádou, slavným Vřídlem i muzeem Becherovky, tzv. dvanáctého pramenu. Zkuste karlovarské hotely Carlsbad Plaza, Imperial nebo Royal Regent St. Joseph. Předhání se v nabídce regeneračních služeb i nejrůznějších doplňkových programů.

Kvalitní relaxace na západě Čech

Našimi snad nejkouzelnějšími lázněmi jsou Mariánské Lázně. Ukrývají se na okraji Slavkovského lesa a jejich romantiku podtrhují nádherné parky i tiché trolejbusy. Ubytujte se v resortu Agricola, Harmonie či v golfovém ráji Esplanade. Užijte si léčebné procedury, saunu, bazény, vynikající jídlo, a pokud s sebou vezmete děti, můžete navštívit i příjemný Svět miniatur.

Skvělou atmosférou se pyšní také Františkovy Lázně. Možná o trochu komornější než v případě jejich větších sester, o to méně uspěchanou. V hotelech jako Reza, Francis Palace nebo Seeberg budete mít dostatek času na odpočinek a využití různých koupelí a terapií, ale také na výlety do okolí. Motýlí dům, mofety v rezervaci SOOS a naše nejmladší sopka Komorní Hůrka skutečně stojí za to.

Abychom však byli upřímní – Karlovarský kraj, to nejsou jenom lázně. Přesvědčí vás o tom kvalitní hotel Retro Riverside na břehu přehradní nádrže Březová a Parkhotel Sokolov s vlastním akvaparkem. Kdo má rád lyžování, neměl by opomenout hotel Praha na Božím Daru, kousek od rozlehlého ski areálu Klínovec.

Nenadchnul vás žádný karlovarský hotel? Nevadí, podívejte se na luxusní ubytování v Ústeckém kraji.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!